poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Serdecznie witamy na naszym blogu...

 Tło bloga nie jest dobrane przypadkowo; jest on skierowany głównie do młodych par, planujących w bliższej lub dalszej przyszłości zawarcie ślubu i zorganizowanie wesela. Przed nimi - nowa droga. Droga w nieznane...
 Punktem startowym jest właśnie TEN dzień - dzień ich ślubu i wesela.
W życiu większości par to z pewnością najbardziej złożone przedsięwzięcie z jakim do tej pory musieli się zmierzyć - a często i największe w całym ich życiu (do momentu ślubu ich dzieci...:))
Oczywiście nie są w tym osamotnieni - wspomagają ich w organizacji imprezy (często w dużym stopniu) Rodzice, rodzeństwo, bliższa i dalsza rodzina, znajomi, sąsiedzi... Jednak dużo młodych par bierze na siebie psychiczną odpowiedzialność za jej przebieg, co wiąże się ze sporym stresem... "Czy wesele przebiegnie bez zakłóceń?" "Czy goście będą zadowoleni?" "Czy o czymś nie zapomnieliśmy?" Te i inne pytania spędzają często sen z powiek młodym parom.
 Naszą specjalizacją jest oprawa muzyczna wesel. Robimy to już ponad 20 lat - mamy więc spory bagaż doświadczeń w tej dziedzinie...I właśnie tym doświadczeniem chcielibyśmy podzielić się z Wami w kolejnych postach na stronach tego bloga.
 Oczywiście będziemy to robić (to nieuniknione) z naszego punktu widzenia...Dlatego chcąc dogłębnie rozpracować poszczególne zagadnienia nie obejdziemy się bez dialogu z Wami.
 Liczymy zatem na komentarze, które pozwolą pokierować tematyką kolejnych postów, przedstawiające Wasz punkt widzenia na dany temat czy też oceniające nasze spostrzeżenia.
W rzeczywistości (chociaż czasem wydaje się, że stoimy po dwóch różnych stronach...) mamy jeden wspólny cel - uśmiechnięte i zadowolone twarze Waszych gości....

Do zobaczenia wkrótce...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz